Jak poprawić pozycje twojej strony w wyszukiwarce Google?

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób przyciągnąć za darmo potencjalnych klientów na swoją stronę internetową odpowiedź jest jedna – zoptymalizuj ją tak, by pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania. Co to oznacza „wysoko”? Najlepiej na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, a im wyżej na tej stronie – tym lepiej. Dziś powiem ci, jakie kroki można wykonać samodzielnie, aby poprawić pozycję strony czy wpisu w wyszukiwarce. (więcej…)

5 popularnych błędów w typografii

Jeśli tworzysz kursy internetowe, prawdopodobnie dodajesz też do nich jakieś pliki tekstowe. Najczęściej spotykanym jest format PDF, choć niektórzy tworzą obszerniejsze pliki i zapisują je w formatach czytnikowych – .epub i .mobi. Bez względu na to, czy tworzysz takie pliki czy je zamawiasz, uniknięcie tych 5 popularnych błędów typograficznych będzie korzystne głównie dla odbiorców. (więcej…)

z jakich źródeł czerpiesz wiedzę?

Źródła, z których czerpię wiedzę.

Muszę przyznać, że uczenie się jest dla mnie czymś bardzo naturalnym. To trochę tak jak z oddychaniem – po prostu trzeba. Kiedy przez dłuższy czas nie dowiem się czegoś nowego odczuwam duży dyskomfort. Rośnie mój poziom stresu i obawa, że oto stoję w miejscu. Dlatego chcę się podzielić z tobą listą miejsc i pomysłów, skąd można czerpać informacje i uczyć się nowych rzeczy. (więcej…)

7 sprawdzonych sposobów komunikacji na Facebooku, które angażują odbiorców.

Komunikacja na Facebooku, która angażuje.Wiem, że wiele osób boryka się z problemem komunikacji na Facebooku.

Jedni kopiują proste rozwiązania, dużo krzyczą, ale nie otrzymują odpowiednich reakcji. Drudzy z kolei mają wewnętrzny opór przed sprzedażą.

Dlatego chcę ci pokazać, jak komunikować się na Facebooku tak, aby budować społeczność, która będzie chciała od ciebie kupować.

Zaczynamy!

(więcej…)