Jak mogę ci pomóc?

Mogę napisać dla ciebie teksty od podstaw na zadane przez ciebie tematy. Mogą to być treści na stronę internetową, treści blogowe, artykuły, recenzje, opisy produktów do sklepu internetowego, teksty zawierające słowa kluczowe i wykorzystywane w pozycjonowaniu i inne teksty, których potrzebujesz.

Jeśli potrzebujesz pomocy podczas korekty, redakcji bądź innej formy edycji tekstu – również chętnie ci pomogę. Oprócz sprawdzenia poprawności językowej przesłanych przez ciebie treści mogę także opracować je graficznie, składając w formie e-booka lub pliku PDF.

Najczęściej zadawane pytania

Wystawiam faktury VAT. Płatność za wykonaną pracę przyjmuję z góry. Dopiero po zapłacie za usługę zaczynam wykonywać usługę.

Oczywiście. Kiedy się ze mną skontaktujesz i zdecydujesz podjąć współpracę z pewnością podpiszemy umowę.

Przeciętny, zwykły tekst, taki jak np. wpis na blog to stawka w wysokości 20 zł netto/1000 znaków ze spacjami. W zależności od rodzaju tekstu oraz stopnia trudności jego pisania, a także długości i ilości tworzonych treści, stawka ta może się zmniejszać lub zwiększać. Za każdym razem, kiedy określisz swoje potrzeby i wymagania, przygotuję dla ciebie indywidualną wycenę.

1 strona rozliczeniowa (1800 znaków ze spacjami) – 4,50 zł netto

1 arkusz wydawniczy (40 000 znaków ze spacjami – 90 zł netto

W zależności od wielkości zamówienia i stopnia jego zaawansowania terminy dostarczenia treści mogą być różne. Jeśli się ze mną skontaktujesz i określisz, jakie terminy cię interesują, na pewno się do nich odniosę.

Zachęcam cię do odwiedzenia bloga, gdzie przeczytasz tworzone przeze mnie treści. Mam nadzieję, że to, jak są napisane, pomoże ci w podjęciu decyzji o współpracy.