Dzień dobry!

Miło mi, że chcesz mnie bliżej poznać. Nazywam się Aneta Rumińska. Jestem mamą Oli, partnerką Marcina i, mam nadzieję, osobą, która w niedalekiej przyszłości wesprze również Twój biznes.

Z wykształcenia jestem inżynierem architektem wnętrz, jednak podczas studiów żywo zainteresowałam się marketingiem. Pomyślałam jednak wtedy, że nie jestem w stanie poświęcić czasu na kolejne studia, dlatego zdecydowałam się na samodzielną naukę poprzez praktykę.

Postawiłam swoją pierwszą stronę na WordPressie, zorganizowałam w Białymstoku spotkania blogerów, które mocno mnie rozwijały, zrobiłam internetowy kurs z tematyki Social Media przygotowany dla Coursera przez Northwestern University. Następnie zaczęłam uczyć się, czym jest Google Analytics i jak tworzyć reklamy na Facebooku.

Pisałam swój pierwszy blog, który zamknęłam po około 1,5 roku. Skończyłam studia, zmieniłam miejsce zamieszkania i nadal rozwijałam swoją pasję.

Nie przestawałam się uczyć. Zaczęłam sięgać po publikacje Pawła Tkaczyka i liznęłam co nieco o storytellingu. Wiedzę tę pogłębiłam na kursach u Marty Idczak. Dzięki swojej wiedzy zdobyłam pracę najpierw w agencji SEO, gdzie zajmowałam się pomniejszymi zadaniami, aż po pracę w większej firmie jako Social Media Specialist.

Zdecydowałam się zostać Wirtualną Asystentką, ponieważ zawód ten w naturalny sposób łączy szereg tak różnych umiejętności, które posiadam. Ponieważ praca w sieci to w dużej mierze praca na tekście, naturalnie zajęłam się copywritingiem. 

Jestem osobą, która nie przestaje się uczyć i rozwijać, dzięki czemu stale podnoszę jakość swoich usług. Wierzę, że jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną – nie zawiedziesz się. Jeśli szukasz swojej Wirtualnej Asystentki, copywritera bądź kogoś, kto wesprze cię w budowaniu biznesu online – jestem do twojej dyspozycji. Napisz!

Badanie instytutu Gallupa

Jeśli wiesz coś na temat testu Strenghts Finder, prezentuję poniżej zestawienie top 10 moich talentów. Być może ta wiedza pomoże Ci podjąć decyzję o ewentualnej współpracy, a także powie ci trochę więcej o mnie i moim charakterze.

Intelekt

Zbieranie

Bliskość

Poważanie

Uczenie się

Aktywator

Elastyczność

Komunikatywność

Odkrywczość

Maksymalista